Yönetim Taahhüdü

Yönetim Taahhüdü
Yönetim Taahhüdü

Firmamız EuroLab, değerleri olan bir kuruluştur. Kaliteye önem vermek, faaliyetlerinde mükemmeliyetçi olmak, çalışanların motivasyonlarına önem vermek, çalışanların eğitim ve gelişmeleri konusunda destek vermek, girişimci olmak ve teknolojik yenilikleri takip etmek, hizmet bekleyen özel ve veya resmi kuruluşlara ve çalışanlarına karşı dürüst olmak, yükümlülüklerini her zaman zamanında ve doğru bir şekilde yerine getirmek, ekip çalışmasına önem vermek ve çalışanların yeteneklerini olumlu yönde kullanmak, EuroLab olarak en büyük değerlerimizidir.

Bu açıdan yönetim olarak birinci taahhüdümüz, insan sağlığını korumak ve doğanın korunmasına destek olmaktır. Bu amaçla EuroLab, temel faaliyetleri yanında çevre sorunlarının çözümüne yönelik sosyal ve kültürel etkinliklere de destek olmaktadır.

EuroLab yönetimi bunun yanı sıra, profesyonel ve dürüst hareket etmeyi, hizmet verilen özel veya resmi kuruluşlara güven vermeyi ve firmanın saygınlığını korumayı taahhüt etmektedir.

EuroLab, hem hizmet verdiği kurum ve kuruluşlara karşı hem de çalışanlarına karşı, önyargılı olmaktan uzak durmayı, tarafsız ve bağımsız hizmet vermeyi ve kaliteli hizmetten ödün vermemeyi taahhüt etmektedir.

EuroLab, aynı sektörde faaliyet gösteren bütün laboratuvar firmaları arasında, standartlara uygun bir rekabet olduğunu kabul etmekte ve sektörün gelişimine katkı sağlamak ve sektöre olan güvenin kalıcı olmasını sağlamak amacı ile haksız rekabetten kaçınmayı ve ortak çıkarların korunması için çaba sarf göstermeyi taahhüt etmektedir.

Nihayet EuroLab, TS EN ISO/IEC 17025 Belgesi’ne sahiptir ve bütün test, ölçüm, analiz ve kalibrasyon çalışmalarında, söz konusu Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar standardına uygun hareket etmeyi taahhüt etmektedir. Bu çalışmalara özel bütün ulusal ve uluslararası standartları ve genel kabul görmüş test ve analiz yöntemlerini de göz önünde tutmaktadır. EuroLab, ISO 17025 Belgesi gereğince, taahhüt ettiği hizmetleri verirken, yeterliliklerini kanıtlayacak gerekli bütün koşullara sahiptir.