Neden Biz

Neden Biz?
Neden Biz?

Ülkemizde laboratuvar hizmetleri sunan çok sayıda firma bulunmaktadır. Ancak bu laboratıvarlardan hizmet talep edecek özel veya resmi kuruluşlar haklı olarak bu laboratuvarların ne kadar güvenilir olduğu, ne kadar kaliteli ve hızlı sonuçlar verdiği ve teknolojik gelişmelerin neresinde oldukları konusunda endişe duymaktadır.

Uygulamada laboratuvarlar arasında bir sınıflandırma yapmak söz konusu değildir. Bütün laboratuvarlar, iyi laboratuvar olduklarını iddia etseler de bu durumlarını kanıtlayacak çok açık kriterler bulunmamaktadır. Ancak böyle olmasına rağmen, laboratuvar seçiminde bir miktar gözlemci olmak ve belli birkaç noktayı değerlendirmek, laboratuvar seçiminde ipuçları verebilir.

Örneğin bir laboratuvar eğer TS EN ISO/IEC 17025 Belgesi almışsa, faaliyetlerini Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar standardına uygun sürdürüyor demektir. Firmamız EuroLab TS EN ISO/IEC 17025 Belgesi’ne sahiptir.

Bir laboratuvar, eğitimli, deneyimli ve uzman bir çalışan kadrosuna sahipse, test, ölçüm, analiz ve kalibrasyon çalışmalarını hızlı, doğru, güvenilir ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyor demektir. Firmamız EuroLab güçlü bir yönetici ve çalışan kadrosuna sahiptir.

Bir laboratuvar, modern ve en son teknoloji ürünü araçlar ve yöntemler kullanıyorsa ve dünyadaki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyorsa, çalışmaları o kadar hassas ve doğru sonuçlar verecektir. Teknolojik gelişmelerin arkasında kalmadan, hem yeni teknolojik donanımlara sahip olmak hem de yeni yöntemleri zamanında tanımak ve uygulamak gerekmektedir. Firmamız EuroLab çağın gerisinde kalmayan ve modern teknolojik bir altyapıya sahiptir.

Bir laboratuvar, müşterilerin beklentilerini ilk defasında, her defasında ve gecikmeden, tam zamanında karşılamak zorundadır. Kaltenin temel nitelikleri olan bu konuda EuroLab, herhangi bir çalışma için müşterilern yeni arayışlar içine girmesine fırsat vermemektedir.

Bütün bu sayılan gerekçelerle EuroLab, sektörde öncü ve ilk tercih edilen bir laboratuvardır.