Güvenilir Analizler

Güvenilir Analizler
Güvenilir Analizler

Firmamız EuroLab, rakiplerinin önünde olmak ve sektörün öne gelen bir laboratuvarı olmak için, gerçekleştirilen bütün test, ölçüm, analiz, muayene, değerlendirme ve kalibrasyon hizmetlerini, güvenilir bir şekilde yapmaktadır. Bunu sağlamak için EuroLab iki noktaya büyük önem vermektedir: yetkin bir çalışan kadrosu ve güçlü bir teknolojik altyapı. 

Herşeyden önce EuroLab, taahhüt ettiği çevre analizleri, iş sağlığı ve güvenliği analizleri,elektriksel testler, endüstriyel testler, kozmetik analizleri, tekstil testleri, temizlik ve deterjan analizleri ve gıda analizleri kapsamında sayısız fiziksel, kimyasal, biyolojik ve mikrobiyolojik analizler gerçekleştirmek amacı ile çok güçlü bir çalışan kadrosu kurmuştur. EuroLab, kadrosunda, sayılan hizmetleri yerine getirmek amacı ile ilgili uzmanlık alanlarında ve yeterli sayıda yöneticiler ve çalışanlar barındırmaktadır. Bu kadrolarda her bir çalışan, uygun niteliklere, eğitime, deneyime ve yaptıkları işle ilgili tatmin edici düzeyde bilgiye sahiptir. Ayrıca yöneticiler, sonuçları değerlendirecek, gerekli koşullara uygunluk konusunda profesyonel olarak karar verecek ve eldeki verilere dayanarak rapor hazırlayabilecek yetkinliğe sahiptir.

Güvenilir analizler için ikinci koşul güçlü bir teknolojik altyapıdır. Altyapının yetersiz olması durumunda, yapılacak test, ölçüm, analiz, muayene, değerlendirme ve kalibrasyon çalışmaları beklenen hassaslıktan uzaklaşacak ve doğru bir raporlama yapılamayacaktır. EuroLab, çalışmalarda gerekli hassasiyeti ve doğruluğu arttırmak amacı ile en son teknolojiye uygun araçlar ve donanımlar kullanmaktadır. Ayrıca EuroLab, elindeki güçlü teknolojik altyapıya rağmen bu alanda dünyadaki gelişmeleri ve ilerlemeleri takip etmekte ve çalışanların bu konudaki eksiklerini tamamlamaya çalışmaktadır. EuroLab yöneticileri zaman zaman dünyanın çeşitli yerlerinde açılan fuarlara, konferanslara ve seminerlere katılmakta ve günü yakından takip etmektedir.

EuroLab yetkin bir çalışan kadrosu ve güçlü bir teknolojik altyapı ile birlikte bağımsızlık ve tarafsızlık taahhüdü ile birlikte müşterilerine daha güvenilir analiz hizmetleri sunmaktadır.